Click here

Jak się zdaje maturę na 100%. O talencie, wiedzy i Oxfordzie nasza Magda w TVN!

włącz . .

blog

Magdalena Kościółek, absolwentka Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu, bezpośrednio po powrocie z Gali najlepszych maturzystów 2019 w Gdyni i licznych spotkaniach z przedstawicielami środowisk naukowych, kulturalnych,politycznych i samorządowych, na kilka dni przez wyjazdem na studia w Oxfordzie i rozpoczęciem kolejnego etapu w swoim życiu rozchwytywana jest również przez przedstawicieli ogólnopolskich i lokalnych mediów.

Dzisiaj, we wtorek 24 września 2019 r., udzielała wywiadu dziennikarzom programu Dzień Dobry TVN. Sympatyczna, uśmiechnięta, uzdolniona dziewczyna przyjmowała kolejne wyrazy uznania, swobodnie odpowiadała na pytania o swój sposób na sukces, drogę do świetnych wyników na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Historycznej i maturze, a także o nadziejach, z jakimi wyrusza na studia historyczne na Uniwersytet w Oxfordzie. W trakcie rozmowy Magda nie zapomniała o naszej szkole! Dziękujemy!

https://player.pl/programy-online/dzien-dobry-tvn-odcinki,15232/odcinek-1475,S11E1475,153178?fbclid=IwAR3MjPCkT8rRyrAkdAsd1ecbyuGGK1iTgFAbg-mgts0l7PsZVNPImNbqkDI

Lokalizacja