Click here

Czas dla Magdy! Zasłużone honory w Gdyni i Warszawie!

włącz . .

blog

Magdalena Kościółek zbiera zasłużone laury za rewelacyjne wyniki w nauce i egzaminy maturalne 2019. Podczas Gali Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent” w Gdyni w piątek 20 września 2019 absolwentka Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu znalazła się w gronie 25 najlepszych i najzdolniejszych maturzystów w kraju.

Prestiżowa uroczystość w Centrum Nauki w Gdyni stała się okazją do wielu słów uznania oraz wyróżnień dla wybitnych uczniów, ich pedagogów i szkół. Magdalena Kościółek otrzymała szereg nagród od organizatorów i sponsorów Gali, organizowanej przez Fundację „Zawsze Warto”, Centralną Komisję Egzaminacyjną oraz Prezydenta Miasta Gdyni. Wśród nagród specjalnych znalazła się także książka z dedykacją od Leszka Balcerowicza i Lecha Wałęsy.

Z gratulacjami dla Magdy i szczęśliwych rodziców, Państwa Anety i Bartłomieja Kościółków, w czasie uroczystości w Gdyni pośpieszyli także przedstawicielka Departamentu Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie Małgorzata Czerska oraz dyrektor Zespołu Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu Bogusław Kołcz. Dopełnieniem pełnego wrażeń dnia był uroczysty obiad organizowany przez Prezydenta Miasta oraz udział w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Po dwóch dniach spędzonych na wybrzeżu Magdalena Kościółek jedzie do Warszawy na zaproszenie redaktorów programu „Dzień Dobry” TVN, w którym opowie o swoich sukcesach i planach życiowych. 7 października rozpocznie nowy etap życia i studia w Oxfordzie.

Chwytaj dzień, Magda!

Cieszymy się, że byłaś z nami! ❤️

Lokalizacja