Click here

Wiceprezes Trybunału Konstytucyjnego z wizytą w naszej szkole!

włącz . .

blog

W piątek 5 lipca 2019 w godzinach wieczornych w Zespole Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu gościł po raz kolejny zaprzyjaźniony z naszą szkołą wybitny prawnik i uczony, kierownik Katedry Prawa Prywatnego Międzynarodowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, sędzia - wiceprezes Trybunału Konstytucyjnego w latach 2001-2006 i wiceprezes Polskiej Akademii Umiejętności, Pan Prof. dr hab. Andrzej Mączyński.

Spotkanie z dyr. Bogusławem Kołczem dotyczyło miedzy innymi historii "Rocznika Sądeckiego", który obaj Panowie w ostatnich kilkunastu latach współtworzyli oraz planów współpracy Pana Profesora Andrzeja Mączyńskiego z naszą szkołą w przyszłym roku. 

Profesor dr. hab. Andrzej Mączyński odwiedził także Szkolną Salę Tradycji im. Jerzego Leśniaka. 

Dziękujemy i pozostajemy z nieustającym szacunkiem Panie Profesorze!

Lokalizacja