Click here

Po raz kolejny najlepsi! Ranking liceów 2022

włącz .

blog

W ogłoszonym na początku stycznia 2022 najnowszym edukacyjnym rankingu „Perspektyw” za rok 2021 Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu za swoją pracę oraz wyniki kształcenia sklasyfikowane zostało po raz kolejny najwyżej spośród wszystkich liceów miasta i regionu. W województwie małopolskim Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu znalazło się na 8 miejscu i jako jedyna sądecka szkoła sklasyfikowane zostało w pierwszej dziesiątce najlepszych liceów województwa.

W kraju otwieramy drugą setkę najlepszych liceów w Polsce, poprawiając ubiegłoroczny wynik matur i olimpiad o kilkadziesiąt pozycji i pozostawiając za sobą daleko w tyle pozostałe licea ogólnokształcące Nowego Sącza i powiatu.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za solidną pracę. Wierzymy, że trudy pandemii zahartowały nas do dalszej efektywnej i przynoszącej satysfakcję całej Rodzinie Chrobrego nauki. Składamy serdeczne gratulacje ubiegłorocznym maturzystom Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego! Szkoło Chrobrego tak trzymać!

Lokalizacja