Click here

Wigilia szkolna w Zespole Szkół Akademickich, 22 grudnia 2022 r.

włącz . .

blog

Niech nadzieja znów wstąpi w nas... Wiele miłości na Święta! Dziękujemy!

Podziękowania: Dziękujemy wszystkim Państwu Rodzicom, Absolwentom, Uczniom i Nauczycielom za obecność na naszej szkolnej Wigilii. Dziękujemy za piękny i wzruszający występ: naszej absolwentce Karolinie Galarze i Piotrowi Galarze z kl. 6a, wszystkim dzieciom z klas 1-3 Akademickiej Szkoły Podstawowej, uczniom: Mateuszowi Jaworowi, Karolinie Rogowskiej i Hannie Sitko z kl. 4a, Mateuszowi Krupczyńskiemu, Adamowi Mrozowi, Sebastianowi Szewczykowi, Filipowi Wójcikowi, Alicji Filipek, Amelii Hedwig, Wiktorii Kantor i Nataszy Olszowskiej z kl. 5a, solistkom: Matyldzie Mirek z kl. 8a, Poli Rajcy z kl. III LO, Marcelinie Pietruszce, Emmie Malik i Dorocie Orzeszek z kl. I Akademickiego LO.

Dziękujemy za przygotowanie części artystycznej: Panu Pawłowi Ferencowi, Alicji Błachucie, Renacie Wójtowicz i Katarzynie Wróbel.

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu scenografii: Rodzicom i uczniom kl. II i III Akademickiego LO, a szczególnie: Magdalenie Janik, Martynie Porębskiej, Jakubowi Janikowi, Oliwii Kożuch, Emmie Garuti, Mai Wyrostek, Wiktorii Wabik, Szymonowi Koceniakowi, Alicji Krupczyńskiej i Mateuszowi Leśniarze z kl. III LO oraz Julii Nieć i Oliwii Worobiow z kl. II, pracownikom obsługi: Panu Stanisławowi Młynarczykowi, Pani Halinie Młynarczyk i Panu Wacławowi Łączyckiemu.

Niech święta Bożego Narodzenia upłyną nam wszystkim w miłej, radosnej, przepełnionej miłością i nadzieją atmosferze. Wesołych świąt!

Wigilia szkolna w Zespole Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w obiektywie Pani Małgorzaty Chudy, Pani Katarzyny Kruz-Kmiecik i Pana Dawida Furmanka.

Dziękujemy za piękne zdjęcia!

Lokalizacja