Click here

Zmieniamy się dla uczniów! Dziękujemy naszym ofiarodawcom!

włącz . .

blog

W połowie września 2021 Urząd Skarbowy w Nowym Sączu przekazał na konto Fundacji Chrobrego darowizny i listę ofiarodawców w ramach odpisu podatkowego za rok 2020. Po raz kolejny mogliśmy liczyć na wsparcie naszych przyjaciół. Z prawdziwą satysfakcją i wdzięcznością stwierdzamy, że ich liczba stale się zwiększa. Dzięki życzliwości i hojności bardzo wielu Przyjaciół, wśród których znaleźli się znani nam z nazwiska rodzice, pracownicy i absolwenci byłego IV Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu wraz z ich rodzinami, a także liczni ofiarodawcy anonimowi, na konto Fundacji Chrobrego - organu prowadzącego szkołę wpłynęła kwota blisko dwadzieścia tysięcy złotych z odpisu 1% podatku za rok ubiegły.

Pieniądze te, zgodnie z deklaracją i prośbą kierowaną na początku roku, przeznaczyliśmy na sprzęt multimedialny oraz podniesienie bezpieczeństwa oraz komfortu nauki dzieci i młodzieży w budynku. Zakupiliśmy kolejne monitory interaktywne dla szkoły podstawowej i liceum, wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy dwie szatnie na sali gimnastycznej, zakupiliśmy sprzęt do odkażania pomieszczeń, stworzyliśmy od podstaw nowoczesne pracownie biologiczną i chemiczną oraz salę sensoryczną, a aktualnie inwestujemy w nowoczesną pracownię matematyczno-fizyczną w naszej szkole. Spore wsparcie w naszych działaniach poza odpisem podatkowym stanowi również całoroczna pomoc wielu przyjaciół.

Z całego serca dziękujemy Wszystkim Ofiarodawcom - Przyjaciołom Zespołu Szkół Akademickich w Nowym Sączu, dziękujemy powiększającej się Rodzinie Chrobrego za bezcenną życzliwość, niezawodność i pomoc, a także przekazane nam środki i podnoszenie komfortu nauki w szkole!

Lokalizacja