Click here

Ósmoklasiści z Akademickiej Szkoły Podstawowej najlepsi! Ogłoszono wyniki Egzaminów Ósmoklasisty szkół miasta i regionu

włącz . .

blog

Centralna i Okręgowa Komisja Egzaminacyjna podały do wiadomości wyniki egzaminów ósmoklasisty z maja 2021 z poszczególnych szkół miasta i regionu.

Uczniowie klasy 8 Akademickiej Szkoły Podstawowej im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu zajęli w każdym z trzech egzaminów najwyższe miejsca i jako jedyna szkoła zdobyli w każdym egzaminie najwyższy, tzw. 9 stanin.

Z języka angielskiego wynik 97 % zdeklasował pozostałe szkoły (nauczyciel - mgr Bogna Zakrzewska-Skorupka). Z matematyki uczniowie klasy 8 Akademickiej Szkoły Podstawowej im. Króla Bolesława Chrobrego zwyciężyli w mieście i regionie z wynikiem 81% (nauczyciel - mgr Agnieszka Zaczyk), a z języka polskiego zdobyli 3 miejsce z wynikiem 76% (nauczyciel - mgr Elżbieta Szudek).

Absolwentom Akademickiej Szkoły Podstawowej i ich nauczycielom gratulujemy najwyższych wyników, a najlepszych z najlepszych witamy już dzisiaj w gronie uczniów klasy pierwszej Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu!

Lokalizacja