Click here

Kolejne egzaminy w trudnym roku. Trzymamy kciuki za naszych ósmoklasistów!

włącz . .

blog

Trudny rok szkolny pandemii pozwolił powrócić naszym uczniom do opuszczonego w październiku 2020 roku budynku bezpośrednio na stresujące egzaminy ostatnich klas Akademickiej Szkoły Podstawowej i Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu. Po dwóch tygodniach egzaminów maturalnych w dniach 4-18 maja 2021 przeżywamy wszyscy egzaminy ósmoklasistów.

We wtorek 25 maja 2021 klasa 8 Akademickiej Szkoły Podstawowej w warunkach obowiązujących rygorów sanitarnych przystąpiła do egzaminu końcowego z języka polskiego, w kolejnych dwóch dniach przystąpi do egzaminów z matematyki i języka angielskiego.

W środę 26 maja 2021 w Dniu Matki pamiętaliśmy o naszych mamach i jednocześnie trzymaliśmy kciuki za najstarszych uczniów Akademickiej Szkoły Podstawowej im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu. W drugim dniu zmagań egzaminacyjnych, po wtorkowym sprawdzianie wiedzy z języka polskiego, ósmoklasiści przystąpili do egzaminu z matematyki. W ciągu 100 minut rozwiązywali 19 zadań. 

W czwartek 27 maja 2021 ósmoklasiści z Akademickiej Szkoły Podstawowej im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu zdawali w reżimie sanitarnym egzamin z języka angielskiego. Tym samym trzydniowy maraton egzaminacyjny mają już za sobą, a Zespół Szkół Akademickich także oba egzaminy – maturalny i ósmoklasistów, trwające od 4 maja. Oba egzaminy dają uczniom przepustkę do dalszego kształcenia.

Zgodnie z decyzjami centralnej Komisji Egzaminacyjnej absolwenci Akademickiej Szkoły Podstawowej muszą czekać na wyniki egzaminu ósmoklasisty do 2 lipca 2021, a zaświadczenia egzaminacyjne odbiorą w szkole 9 lipca. Maturzyści z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego otrzymają świadectwa maturalne w sekretariacie szkoły w poniedziałek 5 lipca 2021.

Jesteśmy z Wami i trzymamy za Was Wszystkich kciuki, Kochani!

Lokalizacja