Click here

Zaczynamy za tydzień we wtorek!

włącz . .

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
  1. wyłącznie dla uczniów klas I Akademickiej Szkoły Podstawowej i Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego - zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa - odbędzie się 1 września (wtorek) o godz. 9:00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (PWSZ) przy Al. Wolności 40 (obok boiska Starej Sandecji i Domu Handlowego „Lach”) w Nowym Sączu. W trakcie uroczystości odbędzie się ślubowanie uczniów na historyczny sztandar Szkoły Chrobrego i wręczenie legitymacji szkolnych. Obowiązują maseczki i strój odświętny. Po inauguracji uczniowie udadzą się na krótkie spotkanie informacyjne do budynku szkoły.
    UWAGA: ze względu na ilość miejsc w auli PWSZ prosimy, aby uczniom z klas I ewentualnie towarzyszył tylko jeden z rodziców (opiekunów).
  2. dla uczniów klas II-VIII Akademickiej Szkoły Podstawowej i klas II-III Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego - zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa - odbędzie się 1 września (wtorek) o godz. 11:00 w salach klasowych w budynku szkoły. Uczniowie spotkają się z wychowawcami i wysłuchają komunikatów dyrektora szkoły. Obowiązują maseczki i strój odświętny.
    UWAGA: ze względu na zasady bezpieczeństwa prosimy, aby najmłodszym uczniom ewentualnie towarzyszył tylko jeden z rodziców (opiekunów) i pozostał w czasie spotkań klasowych (około 1 godziny) przed szkołą.

Patrzmy z nadzieją na nowy rok!

Do zobaczenia!

 

Lokalizacja